В Укрзалізниці розповіли про підвищення цін на проїзд у пасажирських поїздах

Автор: Леся Ловіцька

Укрзалізниця за підсумками минулого року отримала 10,8 млрд грн збитку. У 2023-му очікується збільшення цієї суми майже вдвічі. Стало відомо, що буде з цінами на проїзд у поїздах.

В Укрзалізниці розповіли про підвищення цін на проїзд у пасажирських поїздах - today.ua

У прес-службі Укрзалізниці повідомили, що збитки від пасажирських перевезень за 2022 рік становили 13,3 млрд грн. Держава виділила 10 млрд грн для безперебійної роботи галузі та підтримки ліквідності. У поточному році очікується, що компанія працюватиме зі збитком у 20,2 млрд грн, що пов'язано з обмеженням вантажоперевезень та високим соціальним навантаженням.

За фінансовим планом, дохід має становити 83,9 млрд грн, а витрати — 107,9 млрд грн. Укрзалізниця планує виплатити на користь держави 22,8 млрд грн і залучити 1,7 млрд грн із державного бюджету. Капітальні інвестиції будуть у чотири рази більшими, ніж торік, - 50 млрд грн.

Представники національного перевізника запевнили, що незважаючи на збитки, підвищувати тарифи на пасажирські та вантажні перевезення не планують.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

В Укрзалізниці розповіли про підвищення цін на проїзд у пасажирських поїздах

Нагадаємо, що 6 лютого Укрзалізниця отримала сотню потужних зарядних станцій для смартфонів, які встановлять на вокзалах із максимальним пасажиропотоком. 13 січня компанія запустила програму лояльності для своїх пасажирів "Залізні друзі".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

17 січня з'явилася приємна новина для активних користувачів. Усі потяги Інтерсіті протягом року перейдуть на інтернет від Starlink.

Раніше повідомлялося про нову послугу у київських електричках.