У київських електричках з'явиться нова послуга: Укрзалізниця звернулася до пасажирів

Автор: Лобанова Єлизавета

Укрзалізниця повідомила своїх пасажирів, що вже з кінця грудня вони зможуть сплатити за проїзд у столичній електричці за допомогою смартфона або спеціальної картки.

У київських електричках з'явиться нова послуга: Укрзалізниця звернулася до пасажирів - today.ua

Міська влада столиці вирішила об'єднати оплату проїзду в кільцевій електричці із загальною транспортною системою Києва. В Укрзалізниці повідомили, що до кінця грудня на більшості станції київської кільцевої електрички з'явиться можливість оплачувати проїзд міською транспортною карткою, банківською картою або за допомогою NFC, приклавши карту, смартфон або годинник до турнікету на станції.

Це нововведення поки що торкнеться лише Києва. На сьогоднішній день мешканці столиці можуть оплачувати проїзд в електричках у чат-боті Укрзалізниці у Viber, Telegram, Facebook Messenger чи Apple Messages.

У київських електричках з'явиться нова послуга: Укрзалізниця звернулася до пасажирів

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Як відомо, в решті міського столичного транспорту пасажири можуть розраховуватися безконтактним шляхом, починаючи з жовтня. У трамваях, тролейбусах та автобусах сплатити проїзд можна банківською карткою. Також діє оплата "Карткою киянина" (для пільговиків). Оплата за допомогою PayPass також працює.

Для того, щоб підтвердити оплату проїзду через гаджет з NFC, потрібно сказати контролеру 4 останні цифри номера вашого віртуального рахунку, з якого було здійснено оплату.

Для цього власникам Android потрібно відкрити програму "Гаманець" - натиснути на карту, якою було оплачено проїзд - натиснути "Докладніше" внизу екрана, де можна побачити номер віртуального рахунку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На смартфонах з IOS також потрібно відкрити програму "Гаманець" - вибрати картку, якою був оплачений проїзд, натиснути в правому верхньому кутку значок "Більше" - переглянути вниз, де можна знайти номер віртуального рахунку пристрою.

Раніше в Укрзалізниці розповіли, як курсуватимуть потяги у випадку блекауту.