Укрзалізниця запустила програму лояльності для пасажирів “Залізні друзі“

Автор: Леся Ловіцька

Укрзалізниця запустила програму лояльності для пасажирів "Залізні друзі". У ній можуть взяти участь всі користувачі мобільного додатку національного перевізника.

Укрзалізниця запустила програму лояльності для пасажирів “Залізні друзі“  - today.ua

У прес-службі Укрзалізиці повідомили, що кілометри, які пасажири долають потягами, перетворюються на бали під оригінальною назвою "обіймашки". Їх зараховуватимуть щоразу, коли пасажир купуватиме квитки в мобільному додатку та переміщатиметься залізницею.

За кожний 1 км подорожі у плацкартному вагоні чи 2-му класі регіональних поїздів зараховується одна обіймашка. За кожний 1 км поїздки у купейному вагоні купе, 2-му класі Інтерсіті, міжнародному RIC або першому класі регіональних поїздів зараховується по дві обіймашки. Три обіймашки отримують пасажири за кожний 1 км подорожі в 1-му класі Інтерсіті або вагоні СВ.

Щоб сплатити поїздку, слід додати до валідатора транспортну чи банківську картку або пристрій із NFC. На даний момент програма знаходиться у тестовому режимі. Бали за повернені квитки не нараховуються.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

З 12 січня по 31 березня 2023 пасажири отримають за свої за перші 10 тисяч обіймашок гарантовані подарунки від партнера Укразалізниці - компанії Mastercard. Заплановано додаткові партнерські програми, щоб допомогти українцям збирати бали.

Укрзалізниця запустила програму лояльності для пасажирів “Залізні друзі“

Нова програма лояльності реєструватиме особисті рекорди пасажирів. Обіймашки не можна обміняти на гроші. Термін їхньої дії – рік.

"З 24.02.2022 ми всі стали ближче. На борту українських поїздів не залишилося "випадкових пасажирів" - у подорожах залізничними коліями викарбовується справжня залізниця. Ми хочемо відзначати тих, хто залізно обирає саме Укрзалізницю для своїх поїздок, робити ваші наступні подорожі приємнішими, відзначати ваші особисті рекорди залізничних подорожей", - зазначили представники Укрзалізниці.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Раніше Укрзалізниця заявила про збитковість пасажирських перевезень та ціни, які будуть на квитки у 2023 році.

Нагадаємо, що в Україні стартувала реформа пасажирських перевезень, яка передбачає чотири ключові зміни.