ПриватБанк влаштував киянину квест із доларовою купюрою: щоб її забрати, треба витратити на дорогу її вартість

ПриватБанк вилучив у киянина доларову купюру, запідозривши в ній фальшивку. Перевірка підозри не виправдала, і чоловікові запропонували забрати банкноту. Правда, вийшла невдача: гроші у нього вилучили в Сумах, де він був у справах. І тепер чоловікові пропонують приїхати з Києва за своєю реабілітованою купюрою.

ПриватБанк влаштував киянину квест із доларовою купюрою: щоб її забрати, треба витратити на дорогу її вартість - today.ua

На такий своєрідний "сервіс" ПриватБанку киянин поскаржився на порталі minfin. Чоловік під ніком Nazar76 розповів, що їздив до Сум, щоби купити там автомобіль. Продавець захотів перевірити гроші, які той привіз у сплату за машину, що цілком природно.

"Касирка, супер професіонал, сказала що 1 (одна) купюра має 2 білих плями, можливо випрані, на що я їй сказав: Я їх купив в банку позавчора, але не питання, давайте її назад, я вам дам іншу. Її відповідь мене добряче шокувала: у мене підозра що вона, фальшива !!! я, її вилучаю для перевірки. я кажу, вибачте я живу в Києві, що мені робити??? Відповідь професіонала: Якщо вона нормальна, Вам її повернуть в БУДЬ-ЯКОМУ відділенні банку! ", - пише чоловік у своїй публікації.

Через два дні, коли він вже був удома в Києві, йому зателефонували із Сум та повідомили, що підозри не виправдалися: купюра виявилася нормальною, і він може забрати її з відділення. ПриватБанк влаштував киянину квест із доларовою купюрою: щоб її забрати, треба витратити на дорогу її вартість

"Я їй: Я в Київі !!! Вона: Це Ваші проблеми, купюру вилучили тут, тут і заберете. Телефоную на 3700, пояснюю ситуацію, кажу що у мене немає можливості і фінансів приїхати до Сум, переведіть мені на карту або спишіть їх у Сумах, а в Києві я їх отримаю. 3 ДНІ мені крутять голову і сьогодні, дзвінок з гарячої лінії: Нічим допомогти не можуть, їдь у Суми і отримуй там гроші, де вилучали купюру. Це інша область, ніхто заморочуватися не буде ", - повідав про свої пригоди Nazar76.

Отже виходить, що він має витратитися на дорогу з Києва до Сум і назад, щоби забрати свою одну купюру. Номінал банкноти чоловік не вказує. Але якщо навіть припустити, що вона 100-доларова, то все одно шкурка вичинки не варта.

Звичайно, при підозрі на фальшивку купюри обов'язково повинні вилучатися. І ПриватБанк вчинив відповідно до букви закону. Однак змушувати людину їхати в інше місто, щоб забрати папірець, який без проблем можна провести транзакцією між відділеннями банку, це - за межею.

Правда після скарги на minfin-і з Приватбанку Nazar-у76 прийшла відповідь із вибаченнями та обіцянкою, що співробітники банку обов'язково з ним зв'яжуться.

Нагадаємо, інша клієнтка на цьому ж порталі поскаржилася, що ПриватБанк видав їй доларові банкноти з цвіллю і не захотів їх міняти.

ДЖЕРЕЛОminfin