“Це як сир“: ПриватБанк видав клієнтці долари зі цвіллю, які ніхто не приймає

ПриватБанк видав своїй клієнтці, що зберігала там валютний депозит, долари зі цвіллю. Запліснявілі купюри відмовилися приймати як в інших банках, так і не взяли назад у самому ПриватБанку.

“Це як сир“: ПриватБанк видав клієнтці долари зі цвіллю, які ніхто не приймає - today.ua

На дрібне шахрайство із боку банку поскаржилася на порталі minfin жителька Херсона під ніком NatashenkaNata. У ПриватБанку жінці віддали частину грошей з її валютного депозиту в непридатному стані.

Жінка зберігала там свій валютний депозит. Вирішивши зняти гроші з рахунку, вона заздалегідь замовила потрібну суму. Тобто гроші не збиралися похапцем "з миру по нитці", а заздалегідь були підготовлені.

Забравши замовлену суму, вона вийшла з відділення Приватбанку і тут же відправилася в Ощадбанк, який знаходиться зовсім поруч - за стіною.

"Відразу вийшовши з ПриватБанку пішла і відкрила депозит в Ощадбанк (вони знаходяться через стінку, тобто сусіди), в Ощадбанку звичайно якісніше працюють співробітники і перевіряють валюту дуже уважно, повернули мені в Ощадбанку 3 купюри і сказали "вони в Цвілі, Вам в ПриватБанку їх видали ?? там постійно валюта в цвілі !!!"- розповіла NatashenkaNata.

Запліснявілими виявились 3 банкноти із 19 штук. Вона, звичайно, тут же повернулася в ПриватБанк, щоб їй поміняли зіпсовану валюту. Але не так сталося як гадалося. Касирка банку і не думала обмінювати нею ж видану цвіль на нормальні долари. “Це як сир“: ПриватБанк видав клієнтці долари зі цвіллю, які ніхто не приймає

"Касир сказала, що поміняти не може тому що немає валюти, тільки може за своїм курсом на гривні поміняти, я написала скаргу на сайті ПриватБанку, передзвонили з головного офісу співробітник по роботі з персоналом та каже: Гроші потрібно було відразу перевірити, не відходячи від каси !!! (тобто тягніть подовжувач і детектор валют з собою?) а поміняти ми не можемо Ви ж вийшли вже", - завантажила її відмовкою у ПриватБанку.

Відповів на її скаргу і сам ПриватБанк. У банку поскаржилися на сусідів, які не хочуть приймати цілком придатні долари. Банкіри пояснили, що вони ніколи не видали б клієнту купюру, яку не приймають інші фінустанови. У ПриватБанку також зауважили, що у них перед видачею клієнтам вся валютна готівка проходить дуже ретельну перевірку. Тому причіпки Ощадбанку абсолютно не обгрунтовані. “Це як сир“: ПриватБанк видав клієнтці долари зі цвіллю, які ніхто не приймає При цьому інші користувачі також прокоментували її ситуацію.

"У цьому і є хитрість банку) він має детектор достовірності валют, а Ви-ні. Ви вірите тому, що Вам підсунули, і як тільки Ви вийшли з цим із банку-все. Нічого нікому вже не доведете ((", "В банк повинні заходити тільки нові і хороші купюри. А ось виходити з нього можуть і старі і зіпсовані, адже банку це тільки на руку)))", "Теж мені відкрила Америку, оооооооо долари зі цвіллю тільки ростуть в ціні з роками, це як сир із цвіллю ", - написали їй у коментарях.

“Це як сир“: ПриватБанк видав клієнтці долари зі цвіллю, які ніхто не приймає Нагадаємо, українцям дедалі частіше стали відмовляти в обміні доларів у різних банках.

ДЖЕРЕЛОminfin