Рекордна збитковість підприємства не означає, що топ-менеджери погано виконали свою роботу. Екс-глава Нафтогазу розповів, за які заслуги насправді менеджмент компанії отримав сотні мільйонів у вигляді винагороди за працю.
Для Нафтогазу 2020 рік став найбільш збитковим і невдалим за всю історію існування компанії. У цілому збитки за 12 місяців склали 19 мільярдів гривень. Але це не завадило керівництву виплатити собі премії в цілому більше 610 мільйонів гривень.
Андрій Коболєв не бачить в цьому факті нічого дивного, оскільки менеджери компанії виконали всі поставлені перед ними завдання. Екс-глава Нафтогазу назвав "свідомо маніпулятивними" всі розмови про неправомірність призначення преміальних менеджменту компанії.
"Чому це маніпуляція? Тому що менеджмент Нафтогазу за підсумками 2020 виконав всі головні поставлені перед ним завдання. Хто виконав добре, хтось погано. Все зафіксовано у впровадженої системи управління талантами (TMS)", - підкреслив Андрій Коболєв в одному зі своїх інтерв'ю.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
За словами колишнього керівника Нафтогазу, прибутковість або збитковість підприємства не є головним показником ефективності менеджерів.
Нагадаємо, Нафтогаз змінив правила підключення нових абонентів. Що потрібно знати споживачам?