Стало відомо, яким буде курс долара у 2023 році: аналітики змінили свій прогноз

Автор: Лобанова Єлизавета

Курс долара в Україні останні два місяці залишається стабільним. До Нового року різких стрибків не прогнозується. Щодо курсу на початку 2023 року, то аналітики змінили свій нещодавній прогноз. Якщо раніше представники фінансової групи ICU були впевнені, що фіксований курс досягне позначки 45 грн/дол., зараз вони прогнозують вартість долара 40 грн.

Стало відомо, яким буде курс долара у 2023 році: аналітики змінили свій прогноз - today.ua

Також аналітики ICU прогнозують зростання зарплат в Україні та незначне підвищення тарифів на комунальні послуги у 2023 році.

В інвесткомпанії Dragon Capital вважають, що офіційний курс долара в Україні до кінця 2023 року зросте до 43 гривень. Це станеться на фоні звільнених окупованих територій українськими військовими.

Фінансовий експерт Олексій Козирєв у свою чергу спрогнозував, що Україні не вдасться повністю уникнути девальвації у 2023 році. Якщо кошти від міжнародних партнерів надходитимуть, Національний банк України зможе завершити ризиковану практику друку гривні або принаймні скоротити її обсяги. У такому разі курс долара утримуватиметься на рівні 36,57 грн/долар до 3-4 кварталу 2023 року, очікує експерт.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Стало відомо, яким буде курс долара у 2023 році: аналітики змінили свій прогноз

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Уряд врахував усі ризики та заклав до держбюджету на 2023 рік курс долара на рівні 42,2 грн. Багато чиновників вважають, що до кінця 2023 року долар подорожчає до 45 грн. Але будь-які прогнози зараз дуже суб'єктивні, тому що війна вносить свої корективи.

Раніше повідомлялося, у якій валюті українцям краще зберігати свої заощадження.