Xiaomi випустить нову унікальну зарядку для своїх смартфонів

Xiaomi в 2021 році представила 200 Вт швидку зарядку нового покоління, але на цьому розробники не зупиняються. Тепер Xiaomi хоче заряджати смартфони звуковими хвилями, і для цього розробляє нову модель зарядки.

Xiaomi випустить нову унікальну зарядку для своїх смартфонів - today.ua

У компанії шукають альтернативні способи для того, щоб можна було швидко і безпечно "дозаправити" пристрій. І один з них - використовувати звукові хвилі. Про цей спосіб зарядки повідомляється на сайті Державного управління у справах інтелектуальної власності Китаю.

Була запатентована док-станція, що має генератор акустичних коливань, який здатний налаштуватися "на одну хвилю" зі смартфоном. Звукові хвилі від цієї станції будуть перетворюватися в електричний струм, який піде на заповнення енергії акумулятора. При цьому сама док-станція може використовувати різні перетворювачі для отримання енергії з навколишнього середовища, наприклад, від сонячних батарей. Xiaomi випустить нову унікальну зарядку для своїх смартфонів Прототипу подібної зарядки поки ще немає, але користувачі очікують, що Xiaomi їх незабаром порадує новинкою.

Нагадаємо, що у Xiaomi є система бездротової зарядки Air Charge, яка може заряджати кілька пристроїв на відстані до декількох метрів. Також користувачі Xiaomi мають в доступі зарядку 80W Wireless Charging, яка була визнана найшвидшою бездротовою зарядкою в світі.

Раніше користувачам смартфонів Xiaomi назвали причину, по якій пристрої почали масово перегріватися.

ДЖЕРЕЛОandro-news.com