Смартфони Xiaomi почали масово перегріватися: користувачам назвали причину

Користувачі смартфонів Xiaomi останнім часом масово почали скаржитися на перегрів пристроїв. За попередньою інформацією компанії, причиною проблеми стала материнська плата.

Смартфони Xiaomi почали масово перегріватися: користувачам назвали причину - today.ua

Цієї проблеми зазнали не всі моделі смартфонів Xiaomi, а тільки Xiaomi Mi 11. Смартфон починає перегріватися через кілька місяців користування, і в деяких випадках це призводить до вигоряння материнської плати, після чого пристрій стає непридатним до використання.

Користувачі, які зіткнулися з цим, звертаються в офіційні сервісні центри, щоб їм допомогли полагодити смартфони. Справа в тому, що останні флагманські процесори неймовірно потужні і виділяють достатньо тепла, а ось система відводу тепла залишилася на колишньому рівні і вона просто не справляється з навантаженнями. В результаті, через великий нагрів, материнська плата дійсно могла вигоріти і вивести пристрої з ладу.Смартфони Xiaomi почали масово перегріватися: користувачам назвали причину Наскільки проблема масова і чи стосується вона всіх випущених смартфонів Xiaomi Mi 11, поки не відомо. Залишається чекати офіційного коментаря власники компанії, щоб розуміти масштаб проблеми.

Іншими причинами перегріву будь-яких смартфонів можуть бути висока температура повітря, тривала робота процесора, наявність вірусів на пристрої, проблеми з акумулятором, проблеми з зарядкою, тощо.

Раніше були названі дві найпродуктивніші моделі смартфонів Xiaomi, які стрімко набирають популярність.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua