Відключення реклами в Telegram стане платним: користувачам розповіли про нові опції мессенджера

У месенджері Telegram з'являться нові опції, які дозволять відключати офіційні рекламні оголошення у каналах. Про нововведення повідомив Павло Дуров.

Відключення реклами в Telegram стане платним: користувачам розповіли про нові опції мессенджера - today.ua

Наприкінці жовтня Telegram представив свою рекламну платформу. Реклама з'явиться лише у великих Telegram-каналах, при цьому Telegram не показуватиме рекламні повідомлення у списку чатів, особистих розмовах чи групах. Крім того, для демонстрації рекламних оголошень месенджер не використовуватиме особисті дані користувачів.

За словами Павла Дурова, багато користувачів зможуть за окрему платню назавжди відключити рекламу на своїх екранах. Для цього Telegram незабаром запропонує користувачам оформити недорогу підписку. Її вартість поки що не озвучується, але ціна обіцяє бути символічною. Відключення реклами в Telegram стане платним: користувачам розповіли про нові опції мессенджера Рекламодавці, у свою чергу, зможуть розміщувати "невидимі" оголошення в будь-якому Telegram-каналі, які за умови достатньої вартості показу будуть відсутні в цьому каналі. Відключати офіційні рекламні оголошення всім користувачам зможуть автори каналів. Ця опція зараз розробляється.

Рекламні повідомлення вже почали з'являтися в Telegram-каналах з 1000 і більше підписників. У той же час платна передплата в Telegram, яка дозволить відключати рекламу, має бути введена вже в листопаді.

Раніше повідомлялося, що Telegram став найпопулярнішим додатком у Google Play, випередивши WhatsApp та Viber.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua