Telegram став найпопулярнішим додатком у Google Play

Telegram cтал одним з найбільш завантажуваних мобільних додатків в Google Play, перейшовши межу у мільярд завантажень серед користувачів. На фоні нещодавніх збоїв у Facebook, Instagram і WhatsApp, кількість Telegram-користувачів стрімко зростає.

Telegram став найпопулярнішим додатком у Google Play - today.ua

Уже 70 мільйонів нових користувачів перейшли на Telegram з WhatsApp і Messenger за останні два тижні.

Тільки в травні 2020 року Telegram переступив межу в 500 млн завантажень, а в 2021 році його популярність стала ще більше. Telegram став найпопулярнішим додатком у Google Play Telegram вважається найбезпечнішим месенджером, в якому за 8 років існування не було ніяких серйозних збоїв. У мессенджере є такі корисні функції як режим секретного чату, доступ до якого можливий тільки з пристрою, на якому він був початий; режим зникаючих повідомлень, при якому вони автоматично видаляються через 24 години, 7 днів або місяць. Також всі чати користувачів у Telegram захищені наскрізним шифруванням.

Популярність Telegram почала зростати після появи спамерських пошукових роботів. Дану функцію часто використовують в бізнесі, щоб звільнити співробітників від рутинних завдань. Бот може відповідати на актуальні питання та приймати оплату через онлайн-касу. Також Telegram-ботів часто використовують для проведення опитувань, оплати послуг, тощо.

Нагадаємо, які месенджери стрімко набирають популярність серед користувачів за останній рік.

ДЖЕРЕЛОixbt.com