Віддалена робота в Україні: які вакансії пропонують, і яку обіцяють зарплату

Автор: Марченко Любов

Через війну багато людей втратили роботу. Водночас, у країні спостерігається зростання інфляції. Життя дедалі дорожчає, і питання пошуку нової роботи перед українцями стоїть дуже гостро. Сьогодні дедалі більшою популярністю серед українців користується віддалена робота. Роботодавці виставляють на сайтах з працевлаштування різні вакансії – і за родом занять, і за зарплатою.

Віддалена робота в Україні: які вакансії пропонують, і яку обіцяють зарплату - today.ua

Аналітики порталу OLX Робота в Україні поділилися даними щодо вакансій і зарплат, які пропонують спеціалістам на віддаленні.

Зазначимо, що фріланс - це не тільки робота в Інтернеті. Віддалено можуть працювати репетитори з різних предметів, кравці. І навіть сантехніки та водії також можуть бути працівниками на віддаленій основі. З цього випливає, що до фрілансу можна віднести доволі багато пропозицій роботи.

Аналізу піддали вакансії за піврічний період із березня по вересень 2022 року. До топу пропозицій дистанційної роботи увійшли вакансії у сфері продажу, реклами, дизайну, перекладів та освіти.

Популярні зараз

Залужного запитали про президентські амбіції: відповідь ексголовкома

Кулеба зробив заяву про переговори з Росією: названо головну умову України

Російська армія до 9 травня спробує захопити ще одне українське місто

Рада внесла кардинальні зміни в нарахування страхового стажу: багатьом стане простіше отримати пенсію

Сфера продажів, закупівель та роздрібної торгівлі налічувала за півроку 9 825 оголошень. 2 832 пропозиції роботи було представлено у сфері реклами, дизайну та PR. Для перекладачів і спеціалістів у галузі освіти надали 2 662 вакансії.

Віддалена робота в Україні: які вакансії пропонують, і яку обіцяють зарплату

Також сформовано список "гарячих" вакансій з пропозицією віддаленої роботи. На них, зокрема, пропонували такі середні заробітки:

  • менеджерам з продажу – 30 тис. грн;
  • копірайтерам – 27.5 тис.грн;
  • адміністраторам – 24 тис. грн.;
  • SMM-менеджерам – 17,5 тис.грн;
  • продавцям – 8 тис.грн.

Спостерігається також попит на репетиторів, швачок і кравців. Їхній середній заробіток дорівнює 13 тис. грн. Крім того, роботодавці потребують операторів call-центрів. Їхня робота оцінюється в 27 тис. грн. Бухгалтерам у середньому готові заплатити 11 тисяч.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Самих же претендентів цікавили вакансії оператора чату, копірайтера, менеджера інтернет-магазину, а також диспетчера та адміністратора. На одне місце оператора чату претендують у середньому 46 людей. Влаштуватись копірайтером бажають 40 осіб на одну вакансію. Стільки ж претендентів на роботу менеджера інтернет-магазину. 28 осіб у середньому відгукуються на пропозицію посісти місце адміністратора. Диспетчером хочуть влаштуватися 25 людей на місце.

Нагадаємо, українські біженці у Польщі без знання мови та досвіду роботи можуть розраховувати на працевлаштування у промисловому секторі, e-commerce та сфері логістики. Можна також знайти роботу в переробній, харчовій та автомобільній галузі.