Робота для українських біженців у Польщі: названі вакансії та зарплати, які пропонують без знання мови

Автор: Леся Ловіцька

Мільйони українських біженців поїхали до Польщі, яка залишається для них найближчою країною як територіально, так і за культурними аспектами. Наші співвітчизники шукають можливість працевлаштуватися та самостійно забезпечувати себе. 430 тисячам із них це вдалося. Названо вакансії та зарплати, на які можуть розраховувати приїжджі без знання мови.

Робота для українських біженців у Польщі: названі вакансії та зарплати, які пропонують без знання мови  - today.ua

У Міграційній платформі EWL повідомили, що з другої половини вересня зацікавленість українських біженців у роботі зросла. Але масового напливу працівників поки що немає, незважаючи на критичну ситуацію в країні. У жовтні кількість виїздів до Польщі перевищила кількість повернень до України в середньому на 3-5 тисяч осіб на день.

Директор міжнародної рекрутації EWL Марцін Колодзейчик зазначив, що роботодавці мають різні вакансії для приїжджих. Основна частина біженців – українки з дітьми. Проте багато хто шукає не тимчасовий притулок, а місце для роботи.

"Ми помітили, що більше стало виїжджати жінок працездатного віку, які цікавляться вакансіями у європейських країнах. Вони їдуть саме працювати, а не в пошуку безпечного притулку, бо часто залишають дітей удома, щоб заробити. Найбільше жінок їде із центральної та західної України ", - зазначив Колодзейчик.

Популярні зараз

Багатьом українцям не зарахують до страхового стажу період роботи за останні 10 років

Американські спецпризначенці вчать українську мову: навіщо їм це потрібно

“Податок на Forbes“: доларових мільярдерів хочуть змусити віддати 2% від їхніх статків

Стало відомо, чи зміняться тарифи на комунальні послуги в Україні з 1 травня

Робота для українських біженців у Польщі: названі вакансії та зарплати, які пропонують без знання мови

Українським біженцям без знання мови та досвіду роботи пропонують робочі вакансії. Їх найбільше у промисловому виробництві, e-commerce та сфері логістики. Можна знайти роботу в переробній, харчовій та автомобільній галузі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Це посильна для жінки праця, а її базовим умінням навчають на підприємстві. У середньому на простій фізичній роботі у Польщі зараз можна заробити 3,5-6 тисяч злотих на місяць (28-48 тисяч грн)", - пояснив експерт.

Раніше повідомлялося, що з 1 січня українським біженцям у Польщі зменшать виплати.