Viber та YouTube перестали бути популярними серед українців: рейтинг ТОП-20 мобільних додатків за 2021 рік

Viber та YouTube два роки займали лідерські позиції серед українців у переліку існуючих мобільних додатків. Але у 2021 році все змінилося, і зараз серед користувачів смартфонів в Україні найпопулярнішими є Chrome та Gmail.

Viber та YouTube перестали бути популярними серед українців: рейтинг ТОП-20 мобільних додатків за 2021 рік - today.ua

Також набув популярності месенджер Telegram, який випередив Instagram та Facebook. За останні п'ять років месенджер збільшив своє охоплення з 17% до 86% і зараз займає сьому позицію рейтингу популярних додатків.

Збільшився також попит серед українців на програми інтернет-банкінгу (Приват24, monobank та ін.), оскільки смартфон все частіше використовується для безконтактної оплати послуг. На 13-й позиції - додаток "Дія", який з'явився на смартфонах протягом останніх кількох років.

Додатком Google Pay у 2019 році користувалися 11% українців, а у 2021 році цей показник досяг вже 48%. Вперше в рейтингу найпопулярніших додатків у 2021 році опинилися програми мобільних операторів: "Київстар" (17 місце) та Vodafone (19 місце). Viber та YouTube перестали бути популярними серед українців: рейтинг ТОП-20 мобільних додатків за 2021 рік Українці також активно користуються такими мобільними програмами як AliExpress, OLX, Google Maps, Нова пошта. Месенджер WhatsApp також не втрачає своєї актуальності, незважаючи на те, що з 1 листопада він перестане підтримуватись багатьма смартфонами.

На 20-му місці опинився TikTok, про який кілька років тому знали лише одиниці, але популярності ця мобільна програма набрала дуже стрімко.

Нагадаємо, фахівці назвали найкращі альтернативи WhatsApp, Viber та Facebook серед інших месенджерів.

ДЖЕРЕЛОubr.ua