Названо найкращі альтернативи WhatsApp, Viber і Facebook серед інших месенджерів

Після массового збою у Facebook і Instagram користувачі смартфонів у всьому світі почали шукати альтернативу популярним мессенджерам на випадок чергового збою. Кількість реєстрацій у Viber зросла на 500%. Популярність інших мессенджерів також стрімко росте.

Названо найкращі альтернативи WhatsApp, Viber і Facebook серед інших месенджерів - today.ua

Telegram

Один з найпопулярніших та найнадійніших месенджерів на сьогоднішній день.  Встановити Telegram можна на будь-який пристрій: комп’ютер, смартфон або планшет. Оновлення з'являються часто. За всі роки існування глобальних збоїв не траплялося. За останні дні користувачами Telegram стали більше 50 млн нових людей.

Signal

Крім наскрізного шифрування, яке сьогодні використовують багато месенджери, Signal не збирає метаданих про своїх користувачів. Головна функція мессенджера – відправка швидких повідомлень. Програма не відстежує місце розташування, контакти, тривалість розмови, що подобається користувачам.

Названо найкращі альтернативи WhatsApp, Viber і Facebook серед інших месенджерів

Threema

Користувачі Threema можуть спілкуватися в цьому месенджері повністю анонімно. Для всього контенту тут використовується наскрізне шифрування (як в Telegtram, Signal), повідомлення відразу ж після прочитання видаляються (як в Signal), а контакти не синхронізуються з програмою. Також в додатку можна спілкуватися без використання номера телефону.

Wire

Крім передачі повідомлень, в додатку Wire є можливість проводити демонстрації екрану смартфона. Також програма може похвалитися архіватором. З одного аккаунта тут можна використовувати вісім пристроїв.

Ring

Мессенджер для групового спілкування. Інтерфейс тут не самий зручний і зрозумілий, але розробники працюють над вдосконаленням функціоналу.

Раніше Viber назвав приховані функції, якими користуються тільки досвідчені користувачі мессенджера.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua