Вершкове масло в Україні виявилося фальсифікатом: як обрати натуральний продукт

Знайти натуральне вершкове масло в Україні стає все складніше. Дослідження якості показали, що 62% вершкового масла в нашій країні є фальсифікатом, і розпізнати простому споживачеві неякісний продукт практично неможливо.

Вершкове масло в Україні виявилося фальсифікатом: як обрати натуральний продукт - today.ua

Велика частина фальсифікату продається через ярмарки, базари і дрібнооптові ринки. В супермаркетах підробку можна зустріти рідше, проте, не застрахований від цього ніхто. Хоча, звичайно, великі торгові мережі стежать за якістю своєї продукції, щоб не бути оштрафованим.

Експерти рекомендують при покупці масла не орієнтуватися на ціну. На жаль, на сьогоднішній день навіть висока ціна не є запорукою якісного продукту. Фальсифікат давно перестали продавати задешево, і втискують покупцем за ціною натурального масла. Вершкове масло в Україні виявилося фальсифікатом: як обрати натуральний продукт Що стосується відмінностей фальсифікату від натурального продукту, то зараз в фальсифікат не обов'язково кладуть пальмові жири, і його склад може бути представлений зовсім іншими невідомими складовими. Замість масла виробники можуть класти в упаковку і маргарин, ціна якого в рази нижче.

Щоб себе хоч якось убезпечити, краще купувати вершкове масло перевірених торгових марок. Жирність масла повинна становити не менше 72,5%, а в його складі обов'язково має бути незбиране молоко, а також вершки. Не варто брати масло, в якому є навіть мінімальний вміст рослинних жирів.

Раніше повідомлялося, що в Україні незабаром сильно подорожчає хліб, в середньому на 15-17%.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua