В Україні зросли тарифи на комунальні послуги: що подорожчало найбільше

Комунальні послуги для українців за рік подорожчали на 3,6%. Якщо порівнювати з тарифами у серпні 2021 року, то на сьогоднішній день за газ, воду та електрику  громадяни платять у середньому від 5% до 23% вище, залежно від послуг та регіону.

В Україні зросли тарифи на комунальні послуги: що подорожчало найбільше - today.ua

У місячному вимірі (за період із червня по липень 2022 року) комуналка подорожчала на 0,5%. За даними Держстату, суми у платіжках за утримання та ремонт житла зросли за рік на 22,8%. Водночас подорожчали послуги водовідведення та водопостачання — на 15,9% та 12,8% відповідно. Збирання сміття подорожчало на 4,7%, тарифи на газ піднялися на 5,9%, гаряча вода та опалення зросли в ціні на 1,2%. Також зросла вартість послуг із управління багатоквартирними будинками – на 6,9%. А тарифи на електроенергію стали нижчими на 7,4%.

У порівнянні з червнем 2022 року у липні тарифи на комуналку піднялися на 0,5%. Зазначається, що подорожчали лише утримання та ремонт житла – на 1,8%, а також послуги по прибиранню сміття – на 2,4%. В Україні зросли тарифи на комунальні послуги: що подорожчало найбільшеУ серпні тарифи особливо не змінилися, оскільки під час війни діє мораторій на підвищення комунальних платежів. Чинні тарифи на електроенергію діятимуть до 31 жовтня 2022 року. Тарифи на воду залишаються незмінними з довоєнного періоду. Що стосується тарифів на тепло, то поки діятиме військовий стан, їх також не підвищуватимуть.

Раніше повідомлялося, що українцям розсилають платіжки за газ від Нафтогазу з величезними сумами.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua