В Україні зріс попит на оренду заміських будинків: озвучені ціни на нерухомість

Влітку попит на заміське житло зростає, адже люди хочуть втекти від спеки на свіже повітря, поближче до природи. У зв'язку з цим, незважаючи на карантин, літніх пропозицій на ринку нерухомості для бажаючих пожити три місяці на дачі, зростає. Рієлтори розповіли, яке житло за містом шукають українці, і скільки воно коштує.

В Україні зріс попит на оренду заміських будинків: озвучені ціни на нерухомість - today.ua

Якщо говорити про околицю столиці, то найчастіше люди шукають заміське житло на Осокорках, у Пущі-Водиці, Бортничах, Хотянівці. В Одеській області, біля моря, українці з радістю орендують будинки у Малиновському районі та Совіньйоні.

Вартість оренди залежить від розташування, площі та зручностей житла. Найдешевші варіанти житла пропонуються у Херсонській та Запорізькій областях - там можна зняти, наприклад, частину будинку від 1,5 тис. грн на місяць. Демократичні ціни мають також домівки у Чернігівській та Полтавській областях - від 2,5 тис. грн. Середня вартість дач у передмісті великих міст - 9700 грн за місяць. В Івано-Франківській та Львівській областях заміське житло влітку можна орендувати від 7 000 до 11 000 грн.

Ціна оренди дач поблизу Одеси та Києва досягає $1 000 на місяць. Орендодавці пропонують все частіше таунхауси, попит на дачі нижчий.

В Україні зріс попит на оренду заміських будинків: озвучені ціни на нерухомість

Найдорожче коштують котеджі, де можна жити кількома родинами. Їх зазвичай здають поблизу великих міст, у середньому за 28 тис. грн під Одесою та 72 тисячі грн в місяць під Києвом.

Для довгострокової оренди за містом орендодавці найчастіше пропонують житло біля лісу та водойм озер. Більш дорогі земельні ділянки мають басейни, мангали, альтанки дитячі майданчики та інші зручності для затишного відпочинку.

Раніше повідомлялося, що ціни на квартири в Києві зростуть втричі до кінця 2022 року.

ДЖЕРЕЛОbudport.com.ua