В Україні змінили графіки подачі електроенергії: у яких областях світло буде по 4 години на добу

В Україні з понеділка, 12 грудня, запроваджуються екстрені графіки відключення у низці областей. Зокрема, у Київській, Дніпропетровській та Одеській областях гарантовано електроенергію подаватимуть протягом 4-6 годин на добу.

В Україні змінили графіки подачі електроенергії: у яких областях світло буде по 4 години на добу - today.ua

Станом на вечір 11 грудня українські енергетики змогли відновити більшу частину потужностей енергосистеми після останніх російських обстрілів з 5 по 11 грудня.

В Одесі електропостачання та водопостачання досі відновлено не скрізь. Зараз працюють 43 котельні із 140 наявних. Усі комунальні служби залучено до відновлення енергосистеми міста та області. У місті працює понад 250 Пунктів незламності, де є електрика, вода, опалення, можна підзарядити телефони, отримати першу медичну допомогу.

В Україні змінили графіки подачі електроенергії: у яких областях світло буде по 4 години на добу

У Київській області повністю знеструмленими залишаються 14 населених пунктів та ще 37 – частково. Через пориви вітру та погіршення погоди за останню добу також знеструмлено 22 лінії електропередачі 6-10 кВ та 525 трансформаторних підстанцій. У Києві та області продовжуватимуть діяти стабілізаційні відключення. Жителям міста обіцяють, що довше 6 годин за один раз відключення світла не повинно бути.

У Львівській області ліміти Укренерго на сьогоднішній день покривають близько 55% потреб області. "Львівобленерго" застосовує одну групу графіка погодинних відключень. Якщо навантаження на енергосистему зросте, доведеться задіяти одразу дві групи. На сьогоднішній день у Львівській області повністю знеструмлено 25 населених пунктів, ще 57 – частково. Найбільше у Львівському та Яворівському районах.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, скільки ще триватимуть відключення електроенергії в Україні.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com