В Україні запропонували легально випускати чоловіків із країни за гроші: про які суми йдеться

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні можуть дозволити чоловікам виїжджати за кордон, але лише за гроші. Таку пропозицію вніс радник голови Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів.

В Україні запропонували легально випускати чоловіків із країни за гроші: про які суми йдеться - today.ua

За його словами, можна спробувати запровадити страховий внесок для чоловіків, які бажають залишити країну в період воєнного стану, у розмірі від 3 до 5 тисяч доларів.

Невідомо, чим керувався Андрусів, пропонуючи саме цю суму, але така пропозиція має місце. За його словами, тотальне обмеження на виїзд із України чоловіків йде не на користь нікому. В Україні запропонували легально випускати чоловіків із країни за гроші: про які суми йдеться

"Так, на жаль, війна надовго. І нам потрібно буде мобілізувати не одну сотню тисяч солдатів. Але питання виїзду це не про заборону чи дозвіл. Це питання як виїжджати. Я пропоную внести страховий внесок, наприклад, 3-5 тис. доларів та вільний виїзд для того, хто його вніс. У будь-якому разі тотальна заборона шкодить нам ще більше. Багато років саме кошти гастарбайтерів рятували нашу економіку, і зараз це особливо важливо”, – наголосив Андрусів.

Популярні зараз

Військовослужбовцям по-новому рахуватимуть стаж і даватимуть відпустки

В Україні з'явиться третій платіж за газ: рішення НКРЕКП

Із 2024 року зміняться умови виходу на пенсію для двох вікових категорій українців, - ПФУ

На заміну шапці: три способи носити широкий шарф взимку 2023-2024 (фото)

Чиновник назвав один приклад, який є доказом того, що деяких чоловіків, яких не мобілізують, потрібно випускати за кордон, щоб вони могли зберегти робочі місця для наших громадян.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Знайомий до війни не встиг підписати договір на постачання нашої продукції до Німеччини на кілька мільйонів доларів. Вже 3 місяці він не може виїхати і підписати договір, що дозволяє йому врятувати 300 робочих місць. Тому ще раз питання не в забороні, а у підході до регулювання виїзду", – додав він.

Раніше повідомлялося, що у Києві повістки у військкомат стали вручати пасажирам метро.