Загальна мобілізація: у Києві повістки до військкомату стали вручати пасажирам метро

Пасажири столичного метрополітену мають високі шанси отримати повістку в армію. За повідомленнями, що з'явились у Мережі, повістки у військкомат тепер у Києві вручають чоловікам біля входу в метро.

Загальна мобілізація: у Києві повістки до військкомату стали вручати пасажирам метро - today.ua

Таким чином, загальна мобілізація охоплює дедалі більше мешканців столиці. Зокрема, в паблику dtp.kiev.ua з'явилася інформація, що повістки стали вручати прямо біля входу на станцію метро "Нивки". Заповітні папірці з печаткою дають в руки пасажирам метрополітену військові, які чергують біля входу разом із поліцейськими.

У Мережі цей пост викликав бурхливе обговорення. Деякі коментатори пишуть, що це схоже на фейк, оскільки на фото повістки немає ні прізвища її одержувача, ні адреси, ні місця його роботи.

Загальна мобілізація: у Києві повістки до військкомату стали вручати пасажирам метро Проте інші коментатори справедливо помітили, що одержувач повістки цілком міг у фотошопі стерти свої особисті дані, щоби зайвий раз не світити своє прізвище і не дратувати "людей у погонах".

У будь-якому разі традиція вручення повісток у військкомат прямо на вулиці перекочувала до Києва із західного регіону України. Якщо раніше таким чином вручали повістки саме там, то тепер цей спосіб переїхав до столиці разом з її жителями, які повернулися з евакуації.

Втім, у цьому немає нічого протизаконного. Адже закон чітко не регламентує, де можуть вручати повістку у військкомат. Це може статися як удома в призовника, так і на вулиці або в якомусь іншому громадському місці.

ДЖЕРЕЛОvgorode.ua