Фейкові антивіруси, підроблені аудіокниги, псевдо-медіаплеєри і ще ряд програм масово заряджають смартфони користувачів вірусами. Саме тому завантажувати будь-які додатки можна виключно в Play Market або App Store, але ні в якому разі ні з якихось сторонніх сайтів.
Найпопулярніші програми, які підробляють шахраї, є блокувальники реклами на кшталт Ad Blocker, програма для читання книг Book Reader, програвач VLS MediaPlayer, антивірус Kaspersky Free Antivirus. При установці даних додатків, якщо вони заражені вірусом, власників гаджетів намагаються переконати дозволити відображення свого логотипу поверх інших програм і випрошують дозвіл на демонстрацію повідомлень і завантаження відсутніх в Google Play програм. Коли дозволи отримані, шкідливі програми час від часу інформують власників пристроїв про зараження гаджетів якимсь вірусом. Для нейтралізації химерної небезпеки їм пропонують швидко усунути "загрозу" за допомогою чудодійної програми, на яку дають посилання. Користувачі, які переходять по запропонованому посиланню, отримують на свої девайси вірус TeaBot і опиняються в пастці у хакерів.
Після установки вірусу зловмисникам відкривається доступ до банківських реквізитів власників смартфонів і будь-якої іншої конфіденційної інформації, що міститься на пристрої. Саме тому не можна переходити за невідомими посиланнями, і тим більше щось завантажувати з них. Так ви відкриваєте доступ до дій шахраїв.
Раніше повідомлялося, як можна розблокувати смартфон, якщо забули пароль входу.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal