Чотири способи розблокувати смартфон, якщо забули пароль входу

Багато людей стикалися з ситуацією, коли несподівано забувався графічний ключ або пароль. Отримати в цьому випадку доступ до гаджету дуже складно, але цілком реально!

Чотири способи розблокувати смартфон, якщо забули пароль входу - today.ua

1. Якщо смартфон був випущений до 2015 року, то зняти блокування можна за допомогою облікового запису Google. Пристрій має бути підключений до інтернету, далі введіть п'ять будь-яких варіантів графічного коду або пароля. Після 5 невдалої спроби на дисплеї з'явиться питання "Ви забули пароль?"

Натисніть на нього, і введіть у вікні логін та пароль вашого облікового запису в Google. Потім ще раз введіть пароль облікового запису в смартфоні, щоб відкрити доступ до Андроїд, де ви зможете змінити пароль.

2. Щоб повернути собі доступ до смартфону, можна дочекатися полноя розрядки акумулятора. Перед розрядкою батареї пристрій подасть відповідний сигнал і відкриє користувачеві меню налаштувань джерела живлення. Дійте швидко, знайдіть налаштування безпеки, вимкніть блокування і поміняйте пароль. Чотири способи розблокувати смартфон, якщо забули пароль входу 3. Відновити контроль над смартфоном дозволяє скидання налаштувань до заводських. Ця маніпуляція призведе до втрати інформації на жорсткому диску телефону, але зате ви повернете собі доступ. Вам знадобиться відкрити меню Recovery. Для цього потрібно натиснути комбінацію кнопок на своєму смартфоні, знайти її можна в інструкції до гаджету. Далі пройдіть шлях: wipe/factoru reset; delete all user data4; rebot system now.

4. Щоб скинути графічний ключ, але не втратити при цьому файли в пам'яті гаджета, можна видалити файл gesture.key. Скористайтеся меню Recovery шляхом введення спеціальної комбінації з інструкції, далі пройдіть шлях: Recovery - Data (заходимо в папку) - System (переходимо в цей розділ) - видаліть файл gesture.key.

Дізнайтеся також, як відключити прослуховування телефону, активувавши одну секретну функцію.