В Україні вдвічі подорожчає електроопалення: які тарифи пропонують постачальники

Автор: Лобанова Єлизавета

У грудні українці отримають платіжки, в яких вартість електроопалення буде майже вдвічі вищою у порівнянні з груднем минулого року. Отоплювати приватні будинки в Україні з кожним роком стає дедалі дорожчим. Після скасування пільгового тарифу обігрів будинку площею 110 кв. м коштуватиме 2166 грн.

В Україні вдвічі подорожчає електроопалення: які тарифи пропонують постачальники - today.ua

У грудні 2020 року платіжка за такий самий обсяг електрики (2117 кВт-год електроенергії) для обігріву будинку становила 1160 грн. Опалювати газом ще дорожче. На обігрів аналогічного за площею будинку газом минулого року споживачі, які витрачали 400 куб. м газу, сплачували 3100 грн. Цього року обігрів газом подорожчає до 3200 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами експертів, при економному та спланованому споживанні обігріватися електроенергією залишається вигідніше як власникам будинків, так і квартир. Загальна сума у квитанціях за електроенергію (а відповідно і за електроопалення) цього року, після скасування пільгового тарифу на електроопалення, зросте. Заощадити на електроопаленні близько 1000 гривень на місяць можна завдяки установці двофакторного лічильника (нічне/денне споживання). В Україні вдвічі подорожчає електроопалення: які тарифи пропонують постачальники У споживачів із такими лічильниками приблизне денне споживання електрики за місяць становитиме 461 кВт-год, що у грошовому еквіваленті становить 774,48 грн. Нічне споживання (з 23:00 до 7:00) коштуватиме у грудні 1391,04 грн/місяць при витраті 1656 кВт-год.

Раніше повідомлялося, що ціна на електроенергію в Україні за місяць зросла вдвічі.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців