В Україні субсидії призначатимуть по-новому: що змінилося з 1 грудня

Автор: Лобанова Єлизавета

З 1 грудня субсидії українцям призначатиме Пенсійний фонд. Подати документи на оформлення допомоги на новий опалювальний сезон громадяни матимуть змогу до 15 грудня.

В Україні субсидії призначатимуть по-новому: що змінилося з 1 грудня - today.ua

Українці, яким ще не оформили субсидію або відмовили в ній із певних причин, можуть отримати її за період з початку опалювального сезону 2022/2023 років.

Субсидію призначать з початку опалювального сезону, якщо до 15 грудня подати до Пенсійного фонду необхідний пакет документів та підтвердити сплату заборгованості за житлово-комунальні послуги у разі попередньої відмови від надання субсидії через заборгованість, що перевищує 680 гривень. Громадяни, які мають борги з комуналки, також можуть укласти договір про реструктуризацію боргу.

В Україні субсидії призначатимуть по-новому: що змінилося з 1 грудня

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Громадянин, який бажає отримати субсидію, може особисто подати заяву та декларацію до виконавчих органів сільської, селищної, міської ради відповідного територіального товариства незалежно від місяця звернення або до сервісного центру Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання.

Подати документи та заяву на субсидію можна дистанційно через портал "Дія", а з 1 грудня й через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України або мобільний додаток Пенсійного фонду України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також українці з сьогоднішнього дня можуть надіслати документи до сервісного центру Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання.

Раніше повідомлялося, за які штрафи за комуналку українцям відмовлятимуть в отриманні субсидії.