В Україні розпочалася посівна: аграрії запевняють, що голоду після війни не буде

Автор: Лобанова Єлизавета

Російські окупанти роблять усе можливе, аби зірвати посівну в Україні. Однак це їм не вдається. Незважаючи на те, що росіяни б'ють по нафтобазах та продуктових складах, українські аграрії роблять усе можливе, щоб цьогорічний новий урожай був. Вони запевняють, що без хліба країна у 2022 році не залишиться.

В Україні розпочалася посівна: аграрії запевняють, що голоду після війни не буде - today.ua

На Вінниччині вже другий тиждень сіють яру пшеницю та ячмінь. У військовій адміністрації просять аграріїв сіяти менше кукурудзи та соняшника, які раніше йшли на експорт, а більше продовольчого зерна та гречки, щоби прогодувати українців.

Директор Інституту кормів та сільського господарства Поділля Олександр Корнійчук розповідає, що основні культури, які забезпечують продовольчу безпеку, це ярі пшениця та ячмінь, гречка, просо, цукрові буряки. Саме ці культури зараз засіватимуть аграрії на полях, які перебувають у безпечних зонах.

Спеціальна техніка на полях зупиняється лише тоді, коли лунає повітряна тривога. Якщо аграрії чують сирени, вони лягають прямо за тракторами і чекають. Щойно небезпека мине, продовжують робити свою справу.

Популярні зараз

Багатьом українцям не зарахують до страхового стажу період роботи за останні 10 років

З'явився текст мирної угоди, яку Україна відмовилася підписувати навесні 2022 року

У Мережі з'явилась інформація про евакуацію влади з Харкова: коментар ОВА

Українські військові терміново забирають із передової усі танки Abrams: стала відома причина

Вчені пропонують сіяти ультра ранні сорти гречки, що дає врожай двічі на рік, і навіть рис. Це допоможе забезпечити країну крупами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Картоплю також садитимуть у промислових масштабах. Фермерам України на період війни пообіцяли кредити без відсотків. Також збільшено максимальну суму кредиту – до 60 млн грн. Після війни кредитна ставка для аграріїв становитиме 5%.

Раніше повідомляли, що фермерам в Україні дозволили викуповувати орендовані землі.