В Україні різко подешевшав буряк: скільки коштує овоч на ринках, і коли чекати подорожчання

З усіх овочів з борщового набору за останній тиждень подешевшав тільки буряк. Решта овочі стрімко продовжують дорожчати. Незважаючи на ціни, аграрії вже зараз рекомендують українцям запасатися овочами на зиму.

В Україні різко подешевшав буряк: скільки коштує овоч на ринках, і коли чекати подорожчання - today.ua

Ціни на буряк в Україні опустилися до 10-20 гривень за кілограм. Це сезонне явище, яке пов'язане зі збором врожаю. Буряк вродив добре, і поки немає морозів, і фермерам не потрібно оплачувати сховища, вартість овоча рости не буде.

Саме час робити заготовки для борщу на зиму, адже буряк продається якісний і тільки зібраний з полів. Овоч добре зберігається взимку, та не вимагає особливих умов.В Україні різко подешевшав буряк: скільки коштує овоч на ринках, і коли чекати подорожчання Якщо порівнювати ціни за рік, то буряк і морква додали по 70%. А ось цибуля за рік подорожчала більш ніж удвічі - на 108%.

Ціни на картоплю в Україні вже два тижні поспіль ростуть. Кілограм овочів на ринку в середньому коштує 13-15 грн. Пізні сорти картоплі вродили не так добре, наскільки очікували фермери, тому дешевої картоплі в цьому році очікувати не варто.

Ростуть ціни не лише на овочі, але і на всі продукти в цілому. За рік вартість продуктового кошика на світовому ринку виросла на третину. У перспективі до кінця року очікується подорожчання хліба, яєць, алкоголю, соняшникової олії, тощо.

Раніше повідомлялося, як обирати картоплю на зиму, щоб вона добре зберігалася.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua