В Україні подорожчали квартири в новобудовах: названо трійку лідерів серед областей

За період війни кількість операцій із купівлі-продажу квартир у новобудовах скоротилася майже втричі. При цьому ціни на квартири в Україні зросли в середньому на 40%, а в деяких регіонах і на всі 80%. У лідерах по зростанню цін виявилися області, в яких до війни була далеко не найдорожча нерухомість.

В Україні подорожчали квартири в новобудовах: названо трійку лідерів серед областей - today.ua

Рекордсменами по цінам на квартири у новобудовах стали Ужгород та Львів. Саме в ці регіони з початку війни з'їхалося найбільше біженців. Ціна за квадратний метр за рік зросла у цих містах на 83% та 80% відповідно.

Середня ціна за "квадрат" в Ужгороді на сьогоднішній день становить 43,6 тисяч гривень, а у Львові — 44,5 тисяч гривень.

До трійки міст із найвищими цінами потрапила також Вінниця. Тут вартість житла за рік подорожчала на 70%. За квадратний метр забудовники загалом просять 36 тисяч гривень.

В Україні подорожчали квартири в новобудовах: названо трійку лідерів серед областей

Житло у Полтаві та Луцьку стало дорожчим на 37%. Ціни на нове житло у Києві зростають не так стрімко. Ціна квадратного метра житла у столиці збільшилася лише на 38%. Проте квартири у новобудовах Києва залишаються найдорожчими в Україні. Середня вартість квадратного метра – 34 200 грн.

Найменше за рік подорожчали квадратні метри у Черкасах, де ціни піднялися лише на 22%. Нову однокімнатну квартиру у місті можна купити за 28 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, як змінилися ціни на вторинне житло в українських містах.

ДЖЕРЕЛОprogroshi.news