В Україні подорожчала курятина: як відрізняються ціни по регіонах

М'ясо курей на українських ринках і в магазинах різко подорожчало. У порівнянні з 2020 роком, у серпні 2021 ціни на курятину виросли на 21%. Середня вартість курятини по регіонах України складає на сьогоднішній день 58,05 гривень за кілограм.

В Україні подорожчала курятина: як відрізняються ціни по регіонах - today.ua

Найбільший стрибок цін на куряче м'ясо стався за останній місяць. Курятина подорожчала на 5%, а за тиждень додала в ціні 2%.

У Мінагрополітики надали цінник по регіонах. На сході України кілограм курячого м'яса коштує в середньому 52 грн; на заході - 55 грн; на півночі - 59,63 грн; в центральному регіоні - 58,93 грн. Найдорожча курятина продається на півдні України - 64,7 грн/кг. В Україні подорожчала курятина: як відрізняються ціни по регіонах Ще в травні 2021 року найдорожчу курятину продавали в центральних областях України - близько 57 грн за кг.

Ціни на курячі яйця також не стоять на місці. В кінці серпня очікується черговий стрибок цін, пов'язаний з ростом цін на зернові культури, якими годують курей. На сьогоднішній день яйця по Україні коштують в середньому 28 грн/десяток. Найдешевші яйця продають в західних областях - 20 грн за один десяток, найдорожчі - в центральному регіоні і в столиці.

Раніше повідомлялося, що в Україні незабаром знизяться ціни на соняшникову олію.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net