В Україні екстрено відключають електроенергію: які графіки діють 6 грудня

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні після чергового ракетного обстрілу 5 грудня в ряді областей застосовано екстрені відключення електрики. Таким чином, у вівторок, 6 грудня, мешканцям Київської, Дніпропетровської, Одеської, Полтавської, Сумської та Закарпатської областей світло вимикають не за стабілізаційними графіками, а згідно з рекомендованими "Укренерго".

В Україні екстрено відключають електроенергію: які графіки діють 6 грудня - today.ua

У низці областей проходять ремонтні роботи, деякі регіони перекидають потужності на сусідні області, тож самі сидять без світла.

За даними ДПЕК, 6 грудня у Житомирі та Миколаєві введено екстрені відключення. У Львівській та Волинській областях продовжують діяти графіки стабілізаційного відключення.

На Сумщині діють графіки аварійних відключень. В обленерго попередили місцевих мешканців, що ці відключення застосовуються додатково до планових. Це означає, що світла сьогодні не буде довше, ніж зазвичай.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

На Закарпатті також діють аварійні графіки. Місцевих жителів попередили, що 6 грудня активні всі 10 черг аварійних відключень, а також 3 черги погодинних відключень.

В Україні екстрено відключають електроенергію: які графіки діють 6 грудня

В Укренерго зазначили, що аварійні обмеження енергопостачання будуть доти, доки деякі енергоблоки, які аварійно відключилися під час атаки, набиратимуть потужність.

"Це стандартний технологічний процес… День-два необхідно, щоб відновити нормальне виробництво електроенергії в системі", – зазначив голова "Укренерго".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, у понеділок, 5 грудня, відбулася вже 17 терористична атака Росії на енергетичні підприємства ДПЕК за останні два місяці. Атака завдала значних ушкоджень як електростанціям, і підстанціям, що є частиною магістральної мережі. Найбільше цього разу постраждала Одеська область.

Раніше повідомлялося, що українцям по-новому рахуватимуть плату за електроенергію під час війни.