У “Нафтогазі“ розповіли українцям про повернення місячних тарифів

Клієнти "Нафтогазу" цікавляться, чи зможуть вони коли-небудь повернутися на місячні тарифи на газ, які були вигідніше нових річних. "Місячний" тариф з 1 травня замінили на "Фіксований", за яким споживачі будуть платити 7,96 грн/кубометр, замість звичних 6,99 грн/кубометр.

У “Нафтогазі“ розповіли українцям про повернення місячних тарифів  - today.ua

У "Нафтогазі" нагадали, що всі клієнти автоматично були переведені на новий тарифний план, який буде діяти протягом року. Разом з цим, українців порадували новиною про те, що на сьогоднішній день в "Нафтогазі" розробляються нові тарифні плани, які можуть бути більш вигідні для споживачів. У “Нафтогазі“ розповіли українцям про повернення місячних тарифів Це означає, що в майбутньому "Фіксований" тарифний план можна буде замінити на будь-який інший. Про це клієнтів пообіцяли проінформувати на сайті "Нафтогазу", а також в чат-ботах.

Новий глава "Нафтогазу" Юрій Вітренко вже активно думає над тим, як знизити тарифи для споживачів до початку нового опалювального сезону.

Прогнозується, що влітку ціни в Європі впадуть, і "Нафтогаз" закупить якомога більше газу, щоб зробити українцям знижку для закупівель на зиму. Однак, яка саме буде знижка, поки невідомо.

З 1 травня в Україні ввели фіксовані тарифи на газ, які будуть діяти для українців наступні 12 місяців. Підвищувати цю ціну газові компанії не можуть, а ось знижувати  можна. Річний тариф - це не єдиний тариф, який залишився у споживачів. Постачальники також повинні надати місячні та квартальні тарифи.

Раніше повідомлялося, що в Україні перевірять газові лічильники і покарають тих споживачів, які занижують показники.