Усі освітні заклади в Україні переводять на дистанційне навчання

Автор: Марченко Любов

В Україні усі освітні заклади переводять в онлайн-режим роботи. Дистанційне навчання буде для всіх обов'язковим, принаймні, до кінця поточного тижня.

Усі освітні заклади в Україні переводять на дистанційне навчання - today.ua

Про це стало відомо із заяви міністра освіти та науки України Сергія Шкарлета.

За словами очільника Міносвіти така необхідність виникла через ракетну атаку на українські міста вранці 10 жовтня. Наразі зберігається підвищена небезпека повтору таких ракетних ударів. Через це в Міносвіти вирішили не наражати учнів і педагогів на зайвий ризик і тимчасово перевели всі освітні заклади на дистанційне навчання.

"Звертаюся до начальників ОВА та керівників закладів освіти! Наше завдання максимально убезпечити всіх учасників освітнього процесу. Тому прошу ухвалити рішення щодо навчання в дистанційному форматі до кінця поточного тижня (до 14.10.2022). Безпека – понад усе!" – написав міністр у своєму Telegram.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Усі освітні заклади в Україні переводять на дистанційне навчання

Чи залишать дистанційне навчання обов'язковим для всіх ще й наступного тижня, поки що невідомо. Очевидно багато залежатиме від того, наскільки активно ворог надалі обстрілюватиме українські міста. Якщо ракетні атаки продовжуватимуться, то очевидно одним тижнем дистанційного навчання не обійдеться.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, з початку нового навчального року близько 2 мільйонів українських школярів обрали очний та змішаний формат навчання. Але тепер усім, незалежно від вибору, доведеться якийсь час навчатись дистанційно.

Нагадаємо, в Україні лише половина шкіл обладнана надійними укриттями на випадок обстрілу.