Навчання у школах з 1 вересня: у Міносвіти розповіли, як буде облаштовано укриття для дітей

Автор: Лобанова Єлизавета

Навчальний процес із вересня стартує в Україні по-новому. На фоні війни в Міносвіти запропонували батькам самостійно обирати формат навчання із п'яти запропонованих, а також школи зараз активно обладнують укриттями, куди діти ховатимуться під час повітряних тривог.

Навчання у школах з 1 вересня: у Міносвіти розповіли, як буде облаштовано укриття для дітей - today.ua

За словами першого заступника міністра освіти та науки Андрія Вітренко, близько 50% шкіл в Україні облаштовано укриттями для учасників освітнього процесу, і ця цифра з кожним тижнем зростає.

Відповідно до постанови Кабміну освітній процес розпочнеться в Україні 1 вересня і проходитиме у кількох форматах: для тимчасово окупованих територій та територій критичної небезпеки освітній процес відбуватиметься в онлайн-режимі, для безпечних територій, де у закладах підготовлено укриття, буде введено офлайн-режим та змішане навчання. Також батьки зможуть обрати екстернат для своєї дитини. Навчання у школах з 1 вересня: у Міносвіти розповіли, як буде облаштовано укриття для дітей За словами Вітренко, узгоджувати відкриття того чи іншого навчального закладу, як і запроваджувати офлайн-навчання в регіоні, має військова адміністрація.

Перед початком навчального року за рекомендацією МОН для всіх вчителів буде проведено навчання по техніці безпеки. Крім цього, було внесено зміни до програми з навчального предмету "Захист України" - тепер там буде інформація про дії у разі повітряної чи будь-якої іншої тривоги.

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Міносвіті порадили вчителям провести перші батьківські збори напередодні 1 вересня саме в укриттях, щоб вони могли самостійно оцінити якість та надійність укриття у школі.

Раніше повідомлялося, яким буде навчальний процес із 1 вересня для дітей українських біженців у Польщі.