Уряд позачергово підвищив соціальні виплати найбільш незахищеним громадянам: хто і скільки отримає

Автор: Марченко Любов

Уряд позачергово підвищив соціальні виплати незахищеним громадянам. Вже з 1 березня суми, які вони отримають, будуть вищими на кілька сотень. Однак, підвищені виплати із березня отримають не всі.

Уряд позачергово підвищив соціальні виплати найбільш незахищеним громадянам: хто і скільки отримає - today.ua

Про це повідомило Мінсоцполітики на своїй сторінці у Facebook.

Незважаючи на війну, з 1 березня поточного року в Україні підвищуються соціальні виплати для деяких незахищених верств громадян.

Що зміниться

Мінімальний розмір виплати особам з інвалідністю з дитинства, дітям з інвалідністю та одержувачам державної соціальної допомоги, які не мають права на пенсію, а також людям з інвалідністю, становитиме 2100 гривень.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Уряд позачергово підвищив соціальні виплати найбільш незахищеним громадянам: хто і скільки отримає

Щомісячна допомога на дітей віком до 6 років, які виховуються в багатодітних сім'ях, також становитиме 2100 гривень замість 1700.

У більшості регіонів оновлені виплати громадяни почнуть отримувати вже з березня. Однак жителі тимчасово окупованих територій, де органи соціального захисту не мали змоги здійснити перерахунки, у березні отримають допомогу в тих розмірах, що були. Їхні виплати перерахують згодом, і вже відтоді почнуть виплачувати нові суми, а також повернуть різницю за березень.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"В містах і районах, де через бойові дії органи влади не могли працювати, люди отримають соціальні допомоги в попередніх розмірах, а підвищення – у наступних періодах за весь термін, починаючи з 1 березня", - зазначають у повідомленні.

Нагадаємо, у березні також проіндексовано пенсійні виплати більш ніж 6 мільйонам українців. Для них розмір розрахункової пенсії зросте на 14%.