Пенсії під час війни: як українці отримуватимуть індексовані виплати з 1 березня

Індексація пенсій, яку було заплановано в Україні з 1 березня, відбудеться за графіком. У Міністерстві фінансів зазначили, що усі українці пенсійного віку отримають свої виплати вчасно. Ті громадяни, які через війну змінили місце проживання, отримуватимуть пенсії та інші соціальні виплати за новою адресою.

Пенсії під час війни: як українці отримуватимуть індексовані виплати з 1 березня - today.ua

Міністр фінансів України Сергій Марченко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Міністерство фінансів та органи, які йому підпорядковані (Казначейство, податкова, митниця, аудиторська служба), працюють у військовому режимі.

За словами міністра, проблем із виплатою пенсій та зарплат бюджетникам наразі немає.

Укрпошта продовжила доставку пенсій для тих українців, які не відкрили банківські картки. Поштовий оператор повідомив, що там, де дозволяє ситуація, відділення будуть відкриті, а листоноші ходитимуть по будинках.

Індексацію пенсій ніхто не скасував. У бюджеті Пенсійного фонду на це було передбачено кошти, які найближчим часом розподілять між пенсіонерами. Інформації про те, що для економії це підвищення скасують, немає.

Щоб отримувати пенсію на нову адресу, пенсіонерам потрібно звернутися до органів Пенсійного фонду або особисто, або за телефоном, або через особистий електронний кабінет на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, українцям також розповіли, як можна буде отримати пенсію у разі, якщо банк, через який надходили виплати, перестав працювати.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com