Українцям розповіли, як заощадити при покупці нового житла у попереднього інвестора

Автор: Лобанова Єлизавета

Найдешевше житло продається на початковому етапі будівництва, коли заривається котлован. Однак, не всі хочуть ризикувати вкладати гроші в будівництво на цьому етапі, адже невідомо, скільки років доведеться чекати на готове житло, і чи добудують його взагалі. Є ще один швидший та економніший варіант покупки квартири для тих, у кого є обмежена сума грошей.

Українцям розповіли, як заощадити при покупці нового житла у попереднього інвестора - today.ua

Якщо ви не встигли, або не захотіли стати інвестором у будівництво, а хочете заощадити на придбанні первинного житла, тоді можна купити квартиру за перевідступом. Це буде дешевше, ніж чекати, поки будинок введуть в експлуатацію.

Перевідступ майнових прав на нерухомість в новобудові - це передача прав на майбутню квартиру від первинного інвестора вторинному. Буває таке, що людина, яка спочатку вклала гроші в будівництво житла і підписала договір із забудовником, хоче продати житло, і тоді вона поступається своїми правами на нерухомість на користь нового власника. Після цього новий власник несе всі фінансові розтрати по будівництву. Українцям розповіли, як заощадити при покупці нового житла у попереднього інвестора Між новим і старим господарем підписується договір перевідступу майнових прав. У цьому документі також фігурує забудовник. Якщо будинок знаходиться на етапі будівництва, то так само як і при інвестуванні на стадії котловану, є певні ризики.

Ретельно перевірте репутацію забудовника і дозвільні документи на будівництво. Якщо у документі вказано про заборону на вчинення процедури перевідступу прав на житло, ваша угода може бути визнана недійсною.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Перевідступ прав на квартиру в новобудові можливий і тоді, якщо на покупку житла оформлена розстрочка від забудовника або іпотека. У такому випадку стороною договору також повинен стати банк. За процедуру перевідступу доведеться заплатити будівельній компанії приблизно 2-5% від суми за квартиру. Слід знати про ці фінансові витрати та прорахувати, чи буде вам вигідно взагалі підписувати такий договір.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Перед укладенням договору важливо з'ясувати, чи не були раніше укладені угоди з відступлення прав на це житло. Якщо це не перша подібна угода, важливо з'ясувати, що не влаштовує попереднього власника.

Раніше повідомлялося, що українці активно розкуповують земельні ділянки під Києвом економ і преміум сегментів.

Головне