Українцям почали виплачувати борги по субсидіях: розмір доплати становить від 20 до 850 грн

В Україні почали виплачувати громадянам затримані субсидії. Крім обіцяних виплат за травень-червень, громадяни також отримали доплати, які їм недорахували в попередньому опалювальному сезоні. Сума надбавок сильно відрізняється у різних громадян і становить від 20 до 850 гривень.

Українцям почали виплачувати борги по субсидіях: розмір доплати становить від 20 до 850 грн - today.ua

Українці приємно здивовані отриманими субсидіями, адже на доплати вони навіть і не розраховували. Нарахування коштів активно триває, а також формуються списки субсідіантів на виплату пільг за літні місяці. Кому саме дадуть літню субсидію поки не розголошується, але то що число субсидіантів з кожним місяцем зменшується, це не секрет. Українцям почали виплачувати борги по субсидіях: розмір доплати становить від 20 до 850 грн Близько 2 млн отримувачам субсидій в Україні гроші вже перерахували. У місцевої влади є ще 1,5 місяця, щоб дооформити виплати і заплатити борги. Труднощі з перепризначенням субсидій можуть виникнути у тих громадян, які повинні були донести до органів соцзахисту ще якісь документи, проте до цих пір цього не зробили. Нагадаємо, що субсидії автоматично не перераховані українцям, які подавали документи на субсидію на початку минулого опалювального сезону. Їм потрібно заново заповнити заяву та декларацію про доходи і подати документи до місцевого відділення органів соцзахисту.

Одержувачів субсидій і соцдопомоги в Україні чекають масштабні перевірки, і в новому опалювальному сезоні їх може стати ще менше. У Мінсоцполітики пропонують організувати виїзди інспекторів прямо додому до субсідіантів, щоб оцінити їх умови життя. Якщо в квартирі субсідіанта виявлять дорогі речі, шикарний ремонт та інші ознаки добробуту, то цей факт зафіксується і йому можуть відмовити в нарахуванні держдопомоги в подальшому.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк більше не буде зараховувати субсидії українцям на банківські карти.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net