Ощадбанк не проводитиме автоматичний перерахунок субсидій: як українцям отримати свої гроші

Ощадбанк попередив усіх субсидіантів про необхідність заново подати пакет документів на отримання допомоги від держави. Автоматичного перерахунку субсидій для українців, які подавали документи на субсидію на початку минулого опалювального сезону, не відбудеться. Таких громадян в Україні близько 300 тисяч.

Ощадбанк не проводитиме автоматичний перерахунок субсидій: як українцям отримати свої гроші - today.ua

У Міністерстві соціальної політики відзначили, що ця категорія отримувачів не підпадає під автоматичне перепризначення субсидій. Людям доведеться заново подавати повний пакет документів на оформлення субсидії. Зробити це можна онлайн або в місцевих відділеннях органів соцзахисту. Громадянам потрібно буде заповнити заяву та декларацію про доходи. Також при необхідності у них можуть запросити й інші довідки.

Найважливіше - це вказати спосіб отримання субсидії. Кошти можуть бути перераховані на банківський рахунок в Ощадбанку, або на поштове відділення одержувача. Отримати їх можна буде тільки готівковим способом. Ощадбанк не проводитиме автоматичний перерахунок субсидій: як українцям отримати свої гроші До 1 травня українці мали можливість отримувати субсидію як в грошовій готівковій формі на банківську картку або через пошту, так і в безготівковій формі через Ощадбанк. З травня отримувати гроші на оплату субсидії можна буде тільки готівкою.

Термін подачі заяв на субсидії на новий опалювальний період продовжено до 1 жовтня. До цього часу українці можуть подавати заяви і декларації, а гроші за попередні місяці вони потім отримають "заднім" числом.

Раніше повідомлялося, кому заново потрібно подати документи для отримання субсидії в новому опалювальному сезоні.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua