Українцям назвали найчастіші причини відмови в отриманні субсидій: кому не нараховують виплати

Автор: Лобанова Єлизавета

Субсидії в Україні нараховуються як на опалювальний, так і на літній період тим громадянам, які не мають фінансової можливості оплачувати комунальні послуги в повному обсязі. У наданні субсидії можуть відмовити, якщо заявник не відповідає певним критеріям.

Українцям назвали найчастіші причини відмови в отриманні субсидій: кому не нараховують виплати - today.ua

Усього існує дев'ять причин для відмови у субсидії. Розглянемо кожну їх.

Якщо загальна площа житлового приміщення понад 130 кв. метрів (для квартири у багатоквартирному будинку) або 230 кв. метрів (для індивідуального будинку), то власникам такого житла відмовлять у виплаті субсидії. Однак це правило не поширюється на дитячі будинки домашнього типу та будинки, де проживають багатодітні сім'ї.

Якщо член сім'ї провів фінансову операцію на суму понад 50 тисяч гривень протягом останніх 12 місяців, це також є підставою для відмови у субсидії. Винятком може бути лише купівля квартири (будинку) протягом півроку після продажу іншої квартири (будинку), які були єдиним житловим приміщенням у власності особи, і якщо доходи від продажу не були враховані в сукупний дохід домогосподарства (потрібно додати документи, що підтверджують це).

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Якщо особа має на депозитному рахунку (рахунках) понад 100 тисяч гривень на 1 число місяця, коли призначається субсидія, або облігації внутрішньої державної позики на загальну суму понад 100 тисяч гривень, то в субсидії їй відмовлять.

Українцям назвали найчастіші причини відмови в отриманні субсидій: кому не нараховують виплати

Ще одна причина відмови у субсидії - наявність транспортного засобу, з року випуску якого пройшло менше 5 років, або наявність більше одного транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації та випущеного менше 15 років тому (крім причепа та мопеда).

Відмовлять у допомозі на оплату комуналки у разі, якщо член сім'ї або особи зі складу домогосподарства має більше одного житлового приміщення у власності (будинок, квартира) станом на 1 число місяця, коли призначається субсидія.

Якщо особа не повернула перераховану суму житлової субсидії за попередні періоди на вимогу уповноваженого органу, то знову субсидію їй не нарахують.

Ще одна причина відмови - якщо на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, у квартирі проживають особи від 18 років, якщо вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший за мінімальну заробітну плату і не сплатили жодного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Якщо на день звернення за призначенням субсидії особа отримувала від постачальників послуг/підприємств інформацію про наявність простроченої заборгованості з оплати послуг (протягом трьох місяців), загальна сума яких перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, то на субсидію можна не розраховувати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо особа має борг у виконавчих провадженнях про стягнення аліментів більш ніж на 3 місяці, то в субсидії їй відмовлять.

Раніше повідомлялося, що в Україні зменшився розмір субсидії із травня.

Головне