Українцям можуть “заморозити“ пенсії: у ПФУ розповіли, як відновити виплати

Автор: Лобанова Єлизавета

Українським пенсіонерам можуть "заморозити" пенсії на банківській карті, якщо вони понад шість місяців не зніматимуть отримані гроші. Про це громадян попередили у Пенсійному фонді.

Українцям можуть “заморозити“ пенсії: у ПФУ розповіли, як відновити виплати - today.ua

Зазначається, що виплати можуть припинитися, якщо людина не проводить жодних транзакцій за своїм банківським рахунком понад шість місяців: не знімає готівку, не розплачується в інтернеті тощо. У такому разі пенсія "заморожується".

Якщо ж пенсіонер перебуває за кордоном і не хоче знімати гроші з української карти, після повернення додому "заморожені" пенсії можна буде відновити.

Також люди, які зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях, не можуть зняти свої пенсії з карток, а отже, їх "заморозять", а після звільнення територій ПФУ відновить виплати.

Популярні зараз

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

Сотням тисяч українців держава у червні поверне заборговані пенсії

У ПриватБанку повідомили, як зняти готівку під час вимкнення світла

Українцям можуть “заморозити“ пенсії: у ПФУ розповіли, як відновити виплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоб "розморозити" пенсію, пенсіонеру потрібно особисто прийти до будь-якого відділення Пенсійного фонду, підтвердити свою особу за допомогою документа, сказати співробітникам ПФУ про бажання відновити виплату пенсії на картку, після чого фахівці проведуть перевірку даних та гроші за період, коли вони не знімалися, будуть доступні на банківському рахунку пенсіонера. Період перевірки може тривати близько 10 днів із дня звернення.

Раніше повідомлялося, як отримувати тимчасову соціальну допомогу від держави замість пенсії.