Українців зобов'яжуть платити податки за овочі та фрукти з власних ділянок

Українців хочуть зобов'язати декларувати і сплачувати податки за продаж овочів і фруктів, вирощених на ділянках розміром більше 0,5 га. У разі прийняття нової податкової реформи за свій урожай фермери повинні будуть платити 18% податку на доходи і 1,5% військового збору.

Українців зобов'яжуть платити податки за овочі та фрукти з власних ділянок - today.ua

Зараз такі правила діють тільки для тих громадян, хто володіє ділянками площею від 2 га, але незабаром подавати податкову декларацію повинні будуть і ті, хто володіє всього 50 сотками землі.

Земля для багатьох українців залишається додатковим, а то і основним джерелом доходу. Пенсіонери часто торгують на ринках вирощеними на власних присадибних ділянках овочами, ягодами і фруктами. Законодавство поки не вимагає від них платити податки на дохід. Але якщо виявиться, що овочі були вирощені на ділянці не менше 50 соток, тоді від податкової не втечеш. Українців зобов'яжуть платити податки за овочі та фрукти з власних ділянок На сьогоднішній день від податку на дохід звільнений урожай, отриманий від продажу овочів, фруктів та ягід, вирощених на ділянці до 2 га. Якщо земельна ділянка більше, закон зобов'язує людину, яка продала врожай, подавати податкову декларацію і платити з отриманих доходів 18% ПДФО і 1,5% військового збору.

Анонсована минулого тижня Володимиром Зеленським податкова реформа торкнеться всіх ФОПів, власників нерухомості, землі, автомобілів, тощо.

Раніше повідомлялося, що не всі українці зможуть отримати від держави обіцяні 2 га землі.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com