Українці не зможуть отримати обіцяні 2 га землі від держави, - Лещенко

Не всі українці зможуть отримати від держави обіцяні 2 га землі, як говорилося раніше. За словами міністра аграрної політики і продовольства Романа Лещенка, все це було маніпуляцією з боку влади заради власного ж збагачення.

Українці не зможуть отримати обіцяні 2 га землі від держави, - Лещенко - today.ua

Так, за словами міністра, чиновники та їхні родичі акумулювали землю шляхом безоплатної приватизації. А якщо врахувати закон, то української землі на всіх не вистачить, якщо роздавати кожному по 2 га.

"Людям обіцяли землю. В країні було 52 млн наших громадян, яким сказали, що у кожного буде по 2 га. Тільки забули сказати, що у нас землі всього-то 60 млн га. Якщо навіть по 2 га, то це як би 100 млн. Але навіть коли сьогодні в країні 40 млн чоловік, це все одно 80 млн га. це був просто самообман ", - прокоментував Лещенко закон.

Українці не зможуть отримати обіцяні 2 га землі від держави, - Лещенко Безумовно, є ті категорії громадян, які свою землю отримають. Це в першу чергу учасники АТО/ООС. Їм виділять 750 тис. га землі постійного користування, які залишилися на балансі держави. Зараз розглядаються два підходи до цього питання: або викупити паї і роздати ці 2 га учасникам бойових дій та соціальним працівникам, які працювали свого часу в цих державних підприємствах, або здавати ці землі через прозору оренду, а акумульовані фінансові ресурси повертати учасникам АТО/ООС готівкою.

Раніше повідомлялося, що українським аграріям дозволили виставляти землі в оренду на аукціонах.

ДЖЕРЕЛОfbc.ua