Українці переходять на нові гроші: чим замінять гривні

Автор: Марченко Любов

Україніці воліють зберігати свої заощадження не в гривнях, і навіть не у доларах та євро, а у цифрових грошах. Україна вийшла на перше місце у світі за відсотком населення, що володіє електронними гаманцями із криптовалютою. Нові гроші, що збергіаються у віртуальних гаманцях, для українців – не просто екзотичне захоплення, а серйозний засіб зберігання своїх заощаджень.

Українці переходять на нові гроші: чим замінять гривні  - today.ua

Таку несподівану інформацію оприлюднила компанія Triple A.

Відповідно до підрахунків гаманці із криптовалютою мають 5,5 млн українців. У відсотках це становить 12,7% населення нашої країни. Тобто, орієнтовно кожен восьмий українець має гаманець із криптовалютою.

Українці переходять на нові гроші: чим замінять гривні

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Звісно, у дослідженні йдеться про всі гаманці із цифровими грошима. Зазвичай люди, які зберігають заощадження у криптовалюті,  тримають не один гаманець, а кілька. Тобто в Україні, очевидно, менше власників вкладів у криптовалютах. Але це нічого не змінює, адже підрахунок вівся однаково для всіх. А отже, в Україні все одно найбільша кількість електронних гаманців із криптовалютою на душу населення. І, відповідно, найбільший відсоток населення тримає вклади у віртуальних нових грошах.

Цей факт можна розцінювати двояко. З одного боку, він свідчит, що наші співгромадяни широко опанували сучасні технології. З іншого боку, надмірне захоплення криптовалютами свідчить про те, що у країні немає надійних інструментів для інвестиції заощаджень. Тому люди і змушені вкладати свої кровні у цифрові нові гроші.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, за абсолютним показником кількості гаманців із криптовалютою лідирує Індія. У жителів цієї країни в активі – понад 100 мільйонів цифрових гаманців. Друге місце за абсолютною кількістю посідають США – 27 мільйонів. І на третьому місці розташувалась Нігерія – 13 мільйонів.

Нагадаємо, попри те, що зараз головна криптовалюта втрачає в ціні, експерти кажуть, що вже найближчими місяцями біткоїн виросте до 100 тисяч доларів.