Біткоїн знову обвалився: куди експерти радять вкладати гроші

Автор: Марченко Любов

Біткоїн знову пережив стрімке падіння вниз. Проте експерти ринку криптовалют стверджують, що це нічого не означає. Незабаром біткоїн відіграє свої позиції і знову почне зростати. Вони, як і раніше, вважають, що вже найближчими місяцями головна криптовалюта може зрости до 100 тисяч доларів.

Біткоїн знову обвалився: куди експерти радять вкладати гроші - today.ua

Свій стрімкий шлях донизу біткоїн почав ще ввечері 3 грудня. Буквально за кілька годин він обрушився з позначки 57 тисяч доларів до 45 тисяч. Добове падіння склало, за різними оцінками, від 18 до 22%.

Експерти пов'язують таке падіння біткоїну з реакцією на звістку про новий штам коронавірусу Омікрон. На тлі несприятливих звісток інвестори знизили свою активність у всіх галузях. Світова економіка, яка донедавна швидко відновлювалася після пандемії, знизила темпи. На ринку праці США сповільнилася поява нових робочих місць. Все це викликало таку реакцію на ринку криптовалюти.

Проте фахівці кажуть, що це – не більше, ніж тимчасове зниження, яких у біткоїна "на віку" вже було чимало. Вже зі вчорашнього вечора, 4 грудня, він став потроху відновлюватися. І хоча коливання курсу продовжуються, він уже коливається вище за позначку 48,5 тисячі доларів. Далі він знову почне набирати вагу.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Біткоїн знову обвалився: куди експерти радять вкладати гроші

Експерти ринку криптовалют не відмовляються від своїх прогнозів. Вони, як і раніше, вважають, що 100-тисячний рубіж для біткоїна – перспектива недалекого майбутнього.

Зокрема, відомий трейдер Ніколас Мертен вважає, що бурхливе зростання біткоїна розпочнеться у березні 2022 року. Він дуже швидко досягне позначки 100 тисяч доларів і продовжить зростати далі.

Деякі аналітики у своїх прогнозах, як і раніше, "замахуються" на показник у 500 тисяч. Такий прогноз, зокрема, дає аналітик, відомий у своєму колі під ніком PlanB.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Звичайно, всі експерти визнають, що криптовалюта дуже схильна до коливань. Вона може злетіти і впасти під впливом будь-якої більш-менш значної новини. Але загалом світ криптовалют переживає період зростання. І біткоїн свій потенціал не вичерпав ще навіть наполовину. Тому саме зараз, коли він знову знизився в ціні, утворився сприятливий момент для поповнення гаманця з криптовалютою.

Нагадаємо, забутий 11 років тому гаманець із 50 біткоінами зробив його власника доларовим мільйонером.