Українські біженці у Німеччині мають продовжити виплати з безробіття: як це зробити

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські біженці в Німеччині офіційно отримують виплати від Jobcenter доти, доки не працевлаштуються. Ті громадяни, які перебувають у країні вже близько шести місяців, за шість тижнів до закінчення цього періоду повинні подати заяву на продовження виплат, інакше допомога анулюється.

Українські біженці у Німеччині мають продовжити виплати з безробіття: як це зробити - today.ua

Якщо біженці не знайшли роботу і хочуть надалі отримувати виплати по безробіттю, їм потрібно заповнити форму WBA та додати до неї виписки з банківського рахунку, на який надходили виплати протягом останніх трьох місяців. Таким чином, потрібно підтвердити, що у вас немає додаткового доходу, і ви маєте право на отримання виплат надалі.

На подружжя та дітей потрібно заповнювати окремі заяви на виплати, якщо вони також перебувають у Німеччині. Для дітей - антраг KI , для іншого члена подружжя, якщо він не працевлаштований – WEP. На кожну дитину потрібно оформляти окрему заяву.

Українські біженці у Німеччині мають продовжити виплати з безробіття: як це зробити

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Заяви можна надіслати до Jobcenter або рекомендованим листом за місцем проживання, вказавши номер спільноти BGNummer та Kundennummer на конверті. Або можна залишити документи в поштовій скриньці для внутрішньої кореспонденції Jobcenter. Також можна використовувати мобільний додаток Jobcenter-App для подання документів на продовження виплат.

Влада Німеччини заявила, що з 1 січня 2023 року українці, які потребують фінансової допомоги, отримуватимуть, в середньому на 50 євро більше.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Розмір допомоги з безробіття буде переглянуто і для громадян Німеччини. Найбільше виплати зростуть для одиноких дорослих або батьків-одинаків - їм додадуть 53 євро, а розмір виплат збільшиться до 502 євро (зараз 449 євро). Інші категорії соціально незахищених людей отримуватимуть у середньому 451 євро на місяць.

Раніше повідомлялося, що у Німеччині готуються прийняти нову хвилю українських біженців.

Головне