У Німеччині готуються прийняти нову хвилю українських біженців: що відомо на цей час

Автор: Леся Ловіцька

У Німеччині готуються прийняти нову хвилю українських біженців. Приплив приїжджих пов'язаний із скрутною ситуацією, яка спостерігається у рідній країні. Влада попередила людей про найскладніший опалювальний період. Міграції сприятимуть і масові ракетні атаки російських терористів.

У Німеччині готуються прийняти нову хвилю українських біженців: що відомо на цей час - today.ua

Аналітики спрогнозували, що цього року імміграція в Німеччині перевищить рівень кризового 2015 року, коли європейські країни боролися з наслідками міграційної кризи на тлі громадянської війни у Сирії. Уповноважена уряду ФРН з питань міграції Рим Алабалі-Радован закликала підготуватися до можливої нової притоки українських біженців з України.

"Ми повинні залишатися в тісному контакті з сусідніми країнами і бути готовими продовжувати приймати людей, які тікають від війни", - пояснила чиновниця.

Нагадаємо, у 2015 році кількість іммігрантів становила 2,1 млн осіб. У 2022-му лише з лютого по серпень зареєстровано 1,8 млн прибулих до Німеччини. Серед них 952 тисячі наших співвітчизників. На початку жовтня кількість українських біженців перевищила позначку в мільйон людей.

Популярні зараз

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Китай може захопити Місяць та оголосити його своєю територією, - NASA

Kia показала електричну версію кросовера Sportage із запасом ходу 720 км

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

У Німеччині готуються прийняти нову хвилю українських біженців: що відомо на цей час

Організація економічного співробітництва та розвитку склала звіт про масовий потік біженців, який виник в результаті повномасштабного нападу рашистів на Україну. За документом, до середини вересня до країн-членів організації в'їхали п'ять мільйонів українців. Німеччина стала другою після Польщі країною-членом організації за кількістю біженців.

Як відомо, до ОЕСР входять 38 промислово розвинених держав, серед яких Японія, США, Канада. Штаб-квартира організації розташована у Парижі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Максимальну кількість приїжджих зафіксували у перші два місяці після початку повномасштабної війни. У березні до ФРН прибула 431 тисяча осіб, а у квітні – ще 198 тисяч. 65% українських біженців становили жінки, 37% іммігрантів – неповнолітні.

Нагадаємо, у минулому місяці влада Німеччини заявила про проблему з розміщенням українських біженців: утворився дефіцит місць для приїжджих.