На заході України можна купити двоповерховий будинок за 7,7 тисячі доларів: як виглядає доступне житло

На заході Україні виставили на продаж двоповерховий будинок за 7,7 тисячі доларів. Житло розташоване недалеко від курортного міста Моршин та Карпат.

На заході України можна купити двоповерховий будинок за 7,7 тисячі доларів: як виглядає доступне житло  - today.ua

Переваги та недоліки будинку

В оголошенні про продаж об'єкта нерухомості зазначено, що він знаходиться за 5 км від Моршина, а також від гір.

Загальна площа будинку – близько 50 кв. м. На першому поверсі є одна кімната, передпокій та кухня, а також просторий коридор. У будівлі дерев'яні вікна на дві сторони та індивідуальне опалення, електрика. Водопостачання немає, як і санвузла – він знаходиться у дворі.

Поруч із будинком – ліс, кафе, в якому можна замовити їжу або харчуватися безпосередньо під час відвідування. Майбутнім власникам також буде доступна розвага – риболовля на сучасній форель-фермі.

"Документи готові. Варіант для свого затишного куточка для відпочинку чи проживання", – зазначено в описі будинку. Його вартість демократична – менш як 8 тисяч доларів (7,7).

За даними профільних сервісів, у Карпатах будинок з водопостачанням та сучасним ремонтом обійдеться більш ніж у 10 тисяч доларів.

В Україні після початку повномасштабної війни стало більше об'єктів за мінімальними цінами. Як правило, це нерухомість поблизу зони бойових дій і далеко від транспорту на території з погано розвиненою інфраструктурою.

На заході України можна купити двоповерховий будинок за 7,7 тисячі доларів: як виглядає доступне житло

Нагадаємо, який будинок можна купити в Україні лише за 15 тисяч гривень.

Також повідомлялося про продаж дешевих квартир – житло продають за 25 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛООбозреватель