В Україні з'явилися дешеві будинки: яке житло можна купити за 15 тисяч гривень

В Україні виставили на продаж дешеві будинки. Житло можна купити за 15–17 тисяч гривень. Стало відомо, де воно знаходиться та як виглядає.

В Україні з'явилися дешеві будинки: яке житло можна купити за 15 тисяч гривень  - today.ua

Ринок нерухомості під час повномасштабної війни змінився. Обвал цін на будинки та квартири спостерігається не лише у прифронтових населених пунктах. Дешеве житло також залишається у селах.

Будинок за 15 тисяч гривень

У селі Воскресенівка Дніпропетровської області продають будинок за 15 тисяч гривень. Йдеться про нерухомість площею 80 кв. м. За даними, вказаними в оголошенні, у будинку три кімнати і є комунікації – електрика, центральний водогін та власна котельня.

Неподалік будинку знаходиться річка. Примітно, що будинок продається без городу – ціна вказана за саму будівлю. До найближчого міста – 20 кілометрів.

В Україні з'явилися дешеві будинки: яке житло можна купити за 15 тисяч гривень В оголошенні зазначено, що будинок перебуває у житловому стані, але, судячи з знімків, у ньому давно не було господаря. Тому новим мешканцям належить навести лад і відремонтувати приміщення.

Будинок за 17 тисяч гривень

У селі Івот на Сумщині продається площею 50 кв. Його вартість також демократична - 17 тисяч гривень. Майбутній покупець може розраховувати за ці гроші на 2-кімнатне житло та земельну ділянку у 30 соток.

В Україні з'явилися дешеві будинки: яке житло можна купити за 15 тисяч гривень

У будівлі немає водопостачання, пічне опалення. Вдома світлий за рахунок великої кількості вікон. Видно, що об'єкт потребує зовнішніх та внутрішніх ремонтних робіт.

"Будинок просто, є піч, світло, дрова в запасі. Великий город і все необхідне", – вказано в оголошенні.

Раніше повідомлялося, що в Україні за 25 тисяч гривень можна купити квартиру. Причому йдеться про двокімнатне житло, яке потребує капітального ремонту.

ДЖЕРЕЛООбозреватель