У ПриватБанку розповіли, як оформити пенсійну картку: про що потрібно знати клієнтам

Автор: Лобанова Єлизавета

Багато пенсіонерів в Україні отримують виплати на карти ПриватБанку. Однак громадяни скаржаться, що процес відкриття пенсійних карток триває занадто довго, якщо ви одночасно не відкриваєте ще одну картку. Про те, із якими проблемами стикаються клієнти у відділеннях банку, вони пишуть на сайті Мінфіну.

У ПриватБанку розповіли, як оформити пенсійну картку: про що потрібно знати клієнтам - today.ua

Так, у скарзі однієї з клієнток йдеться про те, що її мама, яка мешкає у місті Суми, звернулася до відділення ПриватБанку, щоб замінити свою пенсійну картку. Проте все виявилося не так просто. Жінці одразу запропонували оформити також "Універсальну" картку, а коли вона відмовилася, то їй сказали, що оформлення пенсійної картки відбувається без участі працівника банку через додаток Приват24.

Консультант допомогла зробити всі потрібні дії у додатку, видала пенсіонерці нову картку та зазначила, що активація картки здійсниться автоматично протягом двох годин. На Viber пенсіонерки надійшло повідомлення: "Ви здійснюєте операцію, що вимагає додаткового підтвердження. Для завершення операції зверніться до будь-якого відділення або чат онлайн".

"Мама не звернула особливої уваги, оскільки перебувала у відділенні банку та спілкувалася з працівником. Здивуванню не було межі, коли наступного дня при спробі зайти до Приват24 побачила повідомлення "З метою безпеки послуга недоступна. Зверніться до чат-онлайн", - розповідає автор відгуку.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Українцям готують підвищення зарплати за рахунок скорочення персоналу: інформація від НБУ

Як виявилося, замовлена карта не була активована, тому доступ до Приват24 було заблоковано. Оператори 3700 не мають можливості активувати карту, для її активації потрібно використовувати онлайн-чат. Для жінки похилого віку це було проблематично, тому що потрібно було відправити скрін "помилки" сайту, відповісти на купу питань, вийти на відеозв'язок з оператором і потім ще довго чекати відповіді. Весь процес зайняв у пенсіонерки трохи більше 1,5 години.

У ПриватБанку розповіли, як оформити пенсійну картку: про що потрібно знати клієнтам

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Автор відгуку обурена тим, що її мамі так довго довелося оформлювати пенсійну картку лише тому, що вона відмовилася від додаткових послуг ПриватБанку (оформлення картки "Універсальна").

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк запустив доступний сервіс грошових переказів в Україну для клієнтів, які проживають за кордоном.