ПриватБанк запустив швидкий та доступний сервіс грошових переказів до України

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк запустив швидкий та доступний сервіс грошових переказів в Україну. Ним буде зручно користуватиметься громадянам, які живуть або працюють за кордоном.

ПриватБанк запустив швидкий та доступний сервіс грошових переказів до України - today.ua

Член правління ПриватБанку із роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко повідомив, що новим партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney є європейський фінансовий сервіс ZEN.COM. Завдяки їхній співпраці українці зможуть отримувати закордонні перекази за доступними тарифами.

Зазначено, що у результаті інноваційних рішень та партнерства з найкращими операторами ринку Європи в українців з'явиться високотехнологічний сервіс, безпечна та зручна альтернатива неформальним каналам переказу коштів.

Зробити грошовий переказ в Україну можна буде через мобільний додаток компанії. При цьому для українців, котрі перебувають за кордоном, діють особливі умови користування.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Комерційний директор ZEN.COM Міхал Богуславський наголосив, що пишається можливістю поєднати інноваційні продукти з експертизою та досвідом ПриватБанку.
Представник компанії підкреслив, що вона прагне змінити спосіб, яким люди взаємодіють з особистими фінансами, забезпечуючи оперативні та зручні рішення.

Місія ZEN.COM полягає в тому, щоб зробити фінансові послуги більш простими та доступними для всіх, незалежно від їхнього місця проживання.

ПриватБанк спростив клієнтам зв'язок операторами

Користувачі програми Приват24 отримали оперативний доступ до консультацій працівників банку. Скористатися новою послугою можна прямо на платформі через функцію "Комунікації". Достатньо вибрати зручний спосіб зв'язку у додатку.

ПриватБанк запустив швидкий та доступний сервіс грошових переказів до України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Можна зателефонувати до оператора з будь-якої точки світу. При цьому посилено захист від шахраїв, тому що у додатку відображатимуться всі офіційні дзвінки від банку. Достатньо перевірити номер телефону та історію вхідних дзвінків від ПриватБанку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПриватБанк блокує рахунки клієнтів за борги, які давно були закриті.